Sp 1837 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.01 | 3 | |||
Jindřichův Hradec | 5.48 | 2 | |||
Děbolín | 5.52 | 5.53 | |||
Mnich | 6.00 | 6.00 | |||
Kardašova Řečice | 6.03 | 6.04 | 2 | ||
Doňov | 6.10 | 6.10 | 2 | ||
Řípec | 6.16 | 6.17 | |||
Veselí nad Lužnicí | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Horusice | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Dynín | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Neplachov | 6.33 | 6.34 | |||
Chotýčany | 6.40 | 6.42 | 4 | ||
České Budějovice severní zastávka | 6.55 | 6.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy