Sp 1732 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.33 | III | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.33 | 1/2 | |||
Uherské Hradiště | 16.39 | 16.40 | 4 | ||
Kunovice zastávka | 16.44 | 16.45 | |||
Ostrožská Nová Ves | 16.49 | 16.49 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 16.59 | 17.01 | 2 | ||
Bzenec | 17.10 | 17.11 | 4 | ||
Vracov | 17.14 | 17.15 | |||
Kyjov zastávka | 17.23 | 17.24 | |||
Kyjov | 17.27 | 17.28 | 4 | ||
Nemotice | 17.41 | 17.42 | 4 | ||
Nesovice | 17.50 | 17.50 | 4 | ||
Bučovice | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 18.06 | 18.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster