Sp 1730 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.33 | III | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.33 | 1/2 | |||
Uherské Hradiště | 14.39 | 14.40 | 4 | ||
Kunovice zastávka | 14.44 | 14.45 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.49 | 14.49 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 14.53 | 14.54 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 14.59 | 15.01 | 2 | ||
Bzenec | 15.10 | 15.11 | 4 | ||
Vracov | 15.14 | 15.15 | |||
Kyjov zastávka | 15.23 | 15.24 | |||
Kyjov | 15.27 | 15.28 | 4 | ||
Nemotice | 15.41 | 15.42 | 4 | ||
Nesovice | 15.50 | 15.50 | 4 | ||
Bučovice | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 16.06 | 16.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia