Sp 1725 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.26 | 1/2 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Bučovice | 12.03 | 12.04 | 4 | ||
Nesovice | 12.10 | 12.10 | 3 | ||
Nemotice | 12.18 | 12.18 | 3 | ||
Kyjov | 12.31 | 12.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 12.35 | 12.35 | |||
Vracov | 12.44 | 12.44 | |||
Bzenec | 12.48 | 12.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 12.58 | 13.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 13.05 | 13.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Uherské Hradiště | 13.18 | 13.19 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster