R 1138 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdt754 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 10.04 | 4 | |||
Praha-Vršovice | 7.12 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.16 | 7.25 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 7.32 | 7.33 | 2/2 | ||
Praha-Čakovice | 7.46 | 7.47 | 3 | ||
Neratovice | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Všetaty | 8.06 | 8.07 | 1/3 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.35 | 8.38 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou | 8.47 | 8.49 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 8.51 | 8.51 | |||
Mnichovo Hradiště | 8.57 | 8.58 | 1 | ||
Turnov | 9.12 | 9.19 | 3/4 | ||
Malá Skála | 9.28 | 9.28 | 3 | ||
Železný Brod | 9.35 | 9.37 | 3 | ||
Jesenný | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Plavy | 9.54 | 9.55 | |||
Velké Hamry | 9.56 | 9.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci