R 1137 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdt754 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 8.46 | 1 | |||
Tanvald | 5.49 | 2 | |||
Velké Hamry | 5.55 | 6.05 | 2 | ||
Plavy | 6.07 | 6.07 | |||
Jesenný | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Železný Brod | 6.25 | 6.26 | 2 | ||
Malá Skála | 6.33 | 6.33 | 3 | ||
Turnov | 6.42 | 6.44 | 3/4 | ||
Mnichovo Hradiště | 6.56 | 6.58 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 7.03 | 7.04 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.15 | 7.23 | 3 | ||
Byšice | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Všetaty | 7.52 | 7.53 | 1/2 | ||
Neratovice | 7.58 | 8.00 | 2 | ||
Praha-Čakovice | 8.13 | 8.14 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 8.30 | 8.31 | 2/1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.38 | 8.38 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci