Os 9573 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 0.00 | 14.52 | 2/3 | ||
Příšovice | 14.57 | 14.57 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 15.01 | 15.05 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 15.08 | 15.08 | |||
Mnichovo Hradiště | 15.14 | 15.14 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 15.20 | 15.20 | |||
Bakov nad Jizerou | 15.23 | 15.23 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.35 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci