Os 8863 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 20.52 | 3 | ||
Srbsko | 20.57 | 20.57 | |||
Karlštejn | 21.01 | 21.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 21.05 | 21.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 21.08 | 21.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 21.12 | 21.13 | 1/3 | ||
Všenory | 21.15 | 21.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 21.18 | 21.19 | |||
Černošice | 21.21 | 21.22 | |||
Praha-Radotín | 21.26 | 21.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 21.30 | 21.31 | |||
Praha-Smíchov | 21.37 | 21.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia