Os 8861 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 19.52 | 3 | ||
Srbsko | 19.57 | 19.57 | |||
Karlštejn | 20.01 | 20.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.05 | 20.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 20.08 | 20.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 20.12 | 20.13 | 1/3 | ||
Všenory | 20.15 | 20.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.18 | 20.19 | |||
Černošice | 20.21 | 20.22 | |||
Praha-Radotín | 20.26 | 20.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.30 | 20.31 | |||
Praha-Smíchov | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster