Os 8859 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 19.22 | 3 | ||
Srbsko | 19.27 | 19.27 | |||
Karlštejn | 19.31 | 19.31 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 19.35 | 19.35 | 1/4 | ||
Řevnice | 19.38 | 19.39 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 19.42 | 19.43 | 1/3 | ||
Všenory | 19.45 | 19.46 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.48 | 19.49 | |||
Černošice | 19.51 | 19.52 | |||
Praha-Radotín | 19.56 | 19.57 | 1/2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.00 | 20.01 | |||
Praha-Smíchov | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster