Os 8856 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 18.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 18.23 | 18.24 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.29 | 18.30 | |||
Praha-Radotín | 18.33 | 18.33 | 2 | ||
Černošice | 18.38 | 18.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.40 | 18.41 | |||
Všenory | 18.43 | 18.44 | |||
Dobřichovice | 18.46 | 18.46 | 2 | ||
Řevnice | 18.50 | 18.50 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Karlštejn | 18.57 | 18.58 | 1/2 | ||
Srbsko | 19.01 | 19.02 | |||
Beroun | 19.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök