Os 8846 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 15.46 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 15.53 | 15.54 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.59 | 16.00 | |||
Praha-Radotín | 16.03 | 16.03 | 2 | ||
Černošice | 16.08 | 16.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.10 | 16.11 | |||
Všenory | 16.13 | 16.14 | |||
Dobřichovice | 16.16 | 16.16 | 2 | ||
Řevnice | 16.20 | 16.20 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Karlštejn | 16.27 | 16.28 | 1/2 | ||
Srbsko | 16.31 | 16.32 | |||
Beroun | 16.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci