Os 8844 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 15.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 15.23 | 15.24 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.29 | 15.30 | |||
Praha-Radotín | 15.33 | 15.33 | 2 | ||
Černošice | 15.38 | 15.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.40 | 15.41 | |||
Všenory | 15.43 | 15.44 | |||
Dobřichovice | 15.46 | 15.46 | 2 | ||
Řevnice | 15.50 | 15.50 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Karlštejn | 15.57 | 15.58 | 1/2 | ||
Srbsko | 16.01 | 16.02 | |||
Beroun | 16.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök