Os 8834 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 12.46 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 12.53 | 12.54 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.59 | 13.00 | |||
Praha-Radotín | 13.03 | 13.03 | 2 | ||
Černošice | 13.08 | 13.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.10 | 13.11 | |||
Všenory | 13.13 | 13.14 | |||
Dobřichovice | 13.16 | 13.16 | 2 | ||
Řevnice | 13.20 | 13.20 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.23 | 13.27 | 2 | ||
Karlštejn | 13.30 | 13.31 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.34 | 13.35 | |||
Beroun | 13.40 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster