Os 8833 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 12.52 | 3 | ||
Srbsko | 12.57 | 12.57 | |||
Karlštejn | 13.01 | 13.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.05 | 13.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 13.08 | 13.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 13.12 | 13.13 | 1/3 | ||
Všenory | 13.15 | 13.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.18 | 13.19 | |||
Černošice | 13.21 | 13.22 | |||
Praha-Radotín | 13.26 | 13.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.30 | 13.31 | |||
Praha-Smíchov | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster