Os 8832 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 12.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 12.23 | 12.24 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.29 | 12.30 | |||
Praha-Radotín | 12.33 | 12.33 | 2 | ||
Černošice | 12.38 | 12.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.40 | 12.41 | |||
Všenory | 12.43 | 12.44 | |||
Dobřichovice | 12.46 | 12.46 | 2 | ||
Řevnice | 12.50 | 12.50 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.53 | 12.54 | 2 | ||
Karlštejn | 12.57 | 12.58 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.01 | 13.02 | |||
Beroun | 13.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci