Os 8819 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 8.22 | 3 | ||
Srbsko | 8.27 | 8.27 | |||
Karlštejn | 8.31 | 8.31 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.35 | 8.35 | 1/4 | ||
Řevnice | 8.38 | 8.39 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 8.42 | 8.43 | 1/3 | ||
Všenory | 8.45 | 8.46 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.48 | 8.49 | |||
Černošice | 8.51 | 8.52 | |||
Praha-Radotín | 8.56 | 8.57 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.00 | 9.01 | |||
Praha-Smíchov | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy