Os 8810 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 6.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.29 | 6.30 | |||
Praha-Radotín | 6.33 | 6.33 | 2 | ||
Černošice | 6.38 | 6.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.40 | 6.41 | |||
Všenory | 6.43 | 6.44 | |||
Dobřichovice | 6.46 | 6.46 | 2 | ||
Řevnice | 6.50 | 7.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 7.03 | 7.04 | 2 | ||
Karlštejn | 7.07 | 7.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 7.11 | 7.12 | |||
Beroun | 7.17 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster