Os 8802 | |
Řazení vlaku: 470 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 4.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 4.23 | 4.24 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 4.29 | 4.30 | |||
Praha-Radotín | 4.33 | 4.33 | 2 | ||
Černošice | 4.38 | 4.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.40 | 4.41 | |||
Všenory | 4.43 | 4.44 | |||
Dobřichovice | 4.46 | 4.46 | 2 | ||
Řevnice | 4.50 | 4.50 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Karlštejn | 4.57 | 4.58 | 1/2 | ||
Srbsko | 5.01 | 5.02 | |||
Beroun | 5.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia