Os 8355 | |
Řazení vlaku: 242 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 16.03 | 3 | ||
Mírovka | 16.07 | 16.07 | |||
Šlapanov | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Kamenná | 16.17 | 16.18 | |||
Dobronín | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 16.26 | 16.27 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 16.29 | 16.30 | |||
Jihlava | 16.34 | 16.44 | 1 | ||
Jihlava město | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 16.50 | 16.50 | |||
Rantířov | 16.56 | 17.00 | 2 | ||
Dvorce | 17.04 | 17.04 | |||
Kostelec u Jihlavy | 17.09 | 17.10 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 17.13 | 17.13 | |||
Batelov | 17.20 | 17.20 | 3 | ||
Švábov | 17.24 | 17.25 | |||
Horní Cerekev | 17.28 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia