Os 8313 | |
Řazení vlaku: 242 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 13.11 | 3 | ||
Mírovka | 13.15 | 13.15 | |||
Šlapanov | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Kamenná | 13.27 | 13.27 | |||
Dobronín | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 13.36 | 13.37 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 13.40 | 13.40 | |||
Jihlava | 13.45 | 13.50 | 2 | ||
Jihlava město | 13.53 | 13.53 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 13.55 | 13.56 | |||
Rantířov | 14.01 | 14.02 | 3 | ||
Dvorce | 14.05 | 14.06 | |||
Kostelec u Jihlavy | 14.11 | 14.17 | 3 | ||
Dolní Cerekev | 14.20 | 14.21 | |||
Batelov | 14.27 | 14.28 | 3 | ||
Švábov | 14.32 | 14.32 | |||
Horní Cerekev | 14.36 | 14.47 | 2 | ||
Horní Ves | 14.50 | 14.50 | |||
Jihlávka | 14.56 | 14.56 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 15.01 | 15.01 | |||
Počátky-Žirovnice | 15.06 | 15.15 | 1 | ||
Popelín | 15.19 | 15.19 | 3 | ||
Bednáreček | 15.22 | 15.22 | |||
Bednárec | 15.32 | 15.33 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 15.36 | 15.36 | 2 | ||
Rodvínov | 15.39 | 15.39 | |||
Jindřichův Hradec | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Děbolín | 15.51 | 15.51 | |||
Mnich | 15.58 | 15.58 | |||
Kardašova Řečice | 16.02 | 16.02 | 3 | ||
Doňov | 16.09 | 16.09 | 2 | ||
Řípec | 16.15 | 16.15 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.18 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök