Os 7808 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + Bt283 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 8.11 | 2 | ||
Králův Dvůr | 8.15 | 8.15 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 8.18 | 8.19 | |||
Zdice | 8.24 | 8.32 | 6 | ||
Stašov | 8.35 | 8.35 | |||
Praskolesy | 8.38 | 8.39 | |||
Hořovice | 8.43 | 8.44 | 4 | ||
Cerhovice | 8.49 | 8.49 | |||
Zbiroh | 8.53 | 8.54 | 2 | ||
Kařízek | 8.57 | 8.58 | 1/1 | ||
Mýto | 9.00 | 9.01 | |||
Holoubkov | 9.04 | 9.04 | 3 | ||
Svojkovice | 9.08 | 9.08 | |||
Rokycany | 9.13 | 9.15 | 3 | ||
Klabava | 9.18 | 9.19 | |||
Ejpovice | 9.21 | 9.21 | |||
Dýšina-Horomyslice | 9.24 | 9.24 | |||
Chrást u Plzně | 9.27 | 9.28 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 9.34 | 9.35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.40 | 0.00 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia