Os 7807 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 8.20 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 8.24 | 8.24 | |||
Chrást u Plzně | 8.31 | 8.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 8.34 | 8.34 | |||
Ejpovice | 8.37 | 8.37 | |||
Klabava | 8.39 | 8.40 | |||
Rokycany | 8.43 | 8.45 | 4 | ||
Svojkovice | 8.49 | 8.49 | |||
Holoubkov | 8.53 | 8.53 | 4 | ||
Mýto | 8.57 | 8.57 | |||
Kařízek | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Zbiroh | 9.04 | 9.05 | 3 | ||
Cerhovice | 9.09 | 9.10 | |||
Hořovice | 9.14 | 9.16 | 3 | ||
Praskolesy | 9.19 | 9.20 | |||
Stašov | 9.23 | 9.23 | |||
Zdice | 9.27 | 9.35 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 9.40 | 9.40 | |||
Králův Dvůr | 9.44 | 9.44 | |||
Beroun | 9.49 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster