Os 7803 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + Bt283 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 5.50 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 5.54 | 5.54 | |||
Chrást u Plzně | 6.01 | 6.02 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 6.04 | 6.04 | |||
Ejpovice | 6.07 | 6.07 | |||
Klabava | 6.09 | 6.10 | |||
Rokycany | 6.13 | 6.17 | 4 | ||
Svojkovice | 6.21 | 6.21 | |||
Holoubkov | 6.25 | 6.25 | 4 | ||
Mýto | 6.29 | 6.29 | |||
Kařízek | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Zbiroh | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Cerhovice | 6.41 | 6.42 | |||
Hořovice | 6.46 | 6.56 | 3 | ||
Praskolesy | 6.59 | 7.00 | |||
Stašov | 7.03 | 7.03 | |||
Zdice | 7.07 | 7.10 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 7.15 | 7.15 | |||
Králův Dvůr | 7.19 | 7.19 | |||
Beroun | 7.24 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster