Os 7739 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 18.21 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Hýskov | 18.29 | 18.29 | 2 | ||
Nižbor | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Žloukovice | 18.39 | 18.39 | |||
Račice nad Berounkou | 18.43 | 18.43 | |||
Zbečno | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 18.50 | 18.50 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 18.56 | 19.06 | 2 | ||
Křivoklát | 19.09 | 19.09 | |||
Městečko u Křivoklátu | 19.12 | 19.12 | 2 | ||
Pustověty | 19.17 | 19.17 | |||
Lašovice | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 19.24 | 19.24 | |||
Rakovník | 19.30 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia