Os 7737 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 16.21 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Hýskov | 16.29 | 16.29 | 2 | ||
Nižbor | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Žloukovice | 16.39 | 16.39 | |||
Račice nad Berounkou | 16.43 | 16.43 | |||
Zbečno | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 16.50 | 16.50 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16.56 | 17.06 | 2 | ||
Křivoklát | 17.09 | 17.09 | |||
Městečko u Křivoklátu | 17.12 | 17.12 | 2 | ||
Pustověty | 17.17 | 17.17 | |||
Lašovice | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 17.24 | 17.24 | |||
Rakovník | 17.30 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia