Os 7735 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 15.21 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 15.23 | 15.24 | 2 | ||
Hýskov | 15.29 | 15.29 | 2 | ||
Nižbor | 15.34 | 15.34 | 2 | ||
Žloukovice | 15.39 | 15.39 | |||
Račice nad Berounkou | 15.43 | 15.43 | |||
Zbečno | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 15.50 | 15.50 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Křivoklát | 16.00 | 16.00 | |||
Městečko u Křivoklátu | 16.03 | 16.03 | 2 | ||
Pustověty | 16.08 | 16.08 | |||
Lašovice | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 16.15 | 16.15 | |||
Rakovník | 16.21 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci