Os 7732 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 13.37 | 5 | ||
Chlum u Rakovníka | 13.42 | 13.42 | |||
Lašovice | 13.45 | 13.45 | 2 | ||
Pustověty | 13.48 | 13.48 | |||
Městečko u Křivoklátu | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Křivoklát | 13.55 | 13.56 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 13.59 | 13.59 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 14.05 | 14.05 | |||
Zbečno | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 14.12 | 14.12 | |||
Žloukovice | 14.16 | 14.16 | |||
Nižbor | 14.21 | 14.21 | 2 | ||
Hýskov | 14.26 | 14.31 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 14.36 | 14.37 | 3 | ||
Beroun | 14.40 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia