Os 7730 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 12.37 | 5 | ||
Chlum u Rakovníka | 12.42 | 12.42 | |||
Lašovice | 12.45 | 12.45 | 2 | ||
Pustověty | 12.48 | 12.48 | |||
Městečko u Křivoklátu | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Křivoklát | 12.55 | 12.56 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 12.59 | 12.59 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 13.05 | 13.05 | |||
Zbečno | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 13.12 | 13.12 | |||
Žloukovice | 13.15 | 13.16 | |||
Nižbor | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Hýskov | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 13.31 | 13.32 | 3 | ||
Beroun | 13.35 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster