Os 7726 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 8.37 | 5 | ||
Chlum u Rakovníka | 8.42 | 8.42 | |||
Lašovice | 8.45 | 8.45 | 2 | ||
Pustověty | 8.48 | 8.48 | |||
Městečko u Křivoklátu | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Křivoklát | 8.55 | 8.56 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 8.59 | 8.59 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 9.05 | 9.05 | |||
Zbečno | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 9.12 | 9.12 | |||
Žloukovice | 9.15 | 9.16 | |||
Nižbor | 9.20 | 9.21 | 2 | ||
Hýskov | 9.25 | 9.26 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 9.31 | 9.32 | 3 | ||
Beroun | 9.35 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy