Os 7579 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plattling | 0.00 | 13.05 | 5 | ||
Pankofen | 13.08 | 13.08 | 1 | ||
Deggendorf Hbf | 13.14 | 13.15 | 1 | ||
Gotteszell | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Triefenried | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Regen | 13.48 | 13.48 | 1 | ||
Bettmannsäge | 13.53 | 13.53 | 1 | ||
Zwiesel (Bay) | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Ludwigsthal | 14.03 | 14.03 | 1 | ||
Bayerisch Eisenstein | 14.11 | 14.13 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 14.11 | 14.13 | 3 | ||
Železná Ruda centrum | 14.16 | 14.17 | |||
Železná Ruda město | 14.18 | 14.19 | |||
Špičák | 14.23 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster