Os 7570 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Špičák | 0.00 | 7.30 | 1 | ||
Železná Ruda město | 7.34 | 7.34 | |||
Železná Ruda centrum | 7.36 | 7.36 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 7.40 | 7.42 | 3 | ||
Bayerisch Eisenstein | 7.40 | 7.42 | |||
Ludwigsthal | 7.49 | 7.49 | 1 | ||
Zwiesel (Bay) | 7.54 | 7.57 | 5 | ||
Bettmannsäge | 8.01 | 8.01 | 1 | ||
Regen | 8.06 | 8.06 | 1 | ||
Triefenried | 8.13 | 8.13 | 1 | ||
Gotteszell | 8.19 | 8.20 | 2 | ||
Deggendorf Hbf | 8.41 | 8.44 | 2 | ||
Pankofen | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Plattling | 8.54 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster