Os 7544 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 0.00 | 12.02 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 12.06 | 12.06 | |||
Janovice nad Úhlavou | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 12.15 | 12.15 | |||
Nýrsko | 12.19 | 12.22 | 2 | ||
Dešenice | 12.27 | 12.27 | |||
Zelená Lhota | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 12.45 | 12.47 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 12.53 | 12.54 | |||
Špičák | 13.00 | 13.02 | 2 | ||
Železná Ruda město | 13.07 | 13.09 | |||
Železná Ruda centrum | 13.10 | 13.11 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 13.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia