R 666 „Petr Vok“ | |
Řazení vlaku: 754 + AB349 + BDbmsee448 + B255 + 2xBp282 + Bt283 + Bp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 13.20 | V | ||
Náměšť nad Oslavou | 14.07 | 14.09 | 2 | ||
Třebíč | 14.30 | 14.32 | 2 | ||
Okříšky | 14.45 | 14.46 | 1/2 | ||
Jihlava | 15.18 | 15.24 | 2 | ||
Jihlava město | 15.27 | 15.27 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 15.41 | 15.42 | 4 | ||
Horní Cerekev | 15.58 | 16.01 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 16.19 | 16.20 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 16.43 | 16.45 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
České Budějovice | 17.48 | 18.02 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou | 18.10 | 18.10 | 2 | ||
Číčenice | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Protivín | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Ražice | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Strakonice | 18.51 | 18.52 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 19.08 | 19.10 | 5 | ||
Nepomuk | 19.29 | 19.30 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.58 | 0.00 | 3v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök