R 617 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDs450 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 0.00 | 12.14 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 12.26 | 12.27 | 3 | ||
Sokolov | 12.41 | 12.42 | 2 | ||
Chodov | 12.52 | 12.53 | 4 | ||
Karlovy Vary | 13.04 | 13.06 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 13.19 | 13.20 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Chomutov | 13.58 | 14.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 14.02 | 14.03 | |||
Jirkov zastávka | 14.06 | 14.07 | |||
Most | 14.20 | 14.22 | 3 | ||
Bílina | 14.32 | 14.33 | 1 | ||
Duchcov | 14.39 | 14.40 | |||
Teplice v Čechách | 14.48 | 14.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.08 | 15.14 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 16.18 | 16.20 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.30 | 16.36 | 4 | ||
Praha-Smíchov | 16.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci