Os 5723 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Martinice v Krkonoších | 0.00 | 5.49 | 3 | ||
Horní Branná | 5.54 | 5.54 | |||
Kunčice nad Labem | 5.58 | 5.59 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 6.03 | 6.03 | |||
Prosečné | 6.07 | 6.07 | |||
Hostinné město | 6.09 | 6.09 | |||
Hostinné | 6.12 | 6.13 | 4 | ||
Chotěvice | 6.17 | 6.17 | |||
Pilníkov | 6.22 | 6.27 | 2 | ||
Vlčice | 6.30 | 6.30 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 6.38 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök