Os 5602/3 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 7.25 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.55 | 8.03 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.28 | 7.31 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 8.06 | 8.07 | |||
Pardubice-Semtín | 7.34 | 7.34 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Stéblová | 7.38 | 7.39 | 1 | ||
Blešno | 8.14 | 8.14 | |||
Čeperka | 7.42 | 7.42 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.17 | 8.18 | 3 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 7.46 | 7.49 | 2 | ||
Petrovice nad Orlicí | 8.23 | 8.23 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.55 | 0.00 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 8.27 | 8.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 8.38 | 8.38 | |||
Borohrádek | 8.41 | 8.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Plchůvky | 8.50 | 8.50 | |||
Újezd u Chocně | 8.52 | 8.53 | 3 | ||
Choceň | 8.59 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci