Os 20021 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 0.00 | 17.38 | 4 | ||
Verměřovice | 17.43 | 17.43 | |||
Jablonné nad Orlicí | 17.47 | 17.48 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 17.50 | 17.50 | |||
Těchonín | 17.55 | 17.55 | |||
Mladkov | 17.59 | 17.59 | |||
Lichkov | 18.03 | 18.06 | 1/2 | ||
Dolní Lipka | 18.12 | 18.17 | 2 | ||
Králíky zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Králíky | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Dolní Orlice | 18.26 | 18.26 | |||
Červená Voda | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Moravský Karlov | 18.34 | 18.34 | |||
Bílá Voda | 18.37 | 18.37 | |||
Mlýnický Dvůr | 18.39 | 18.39 | |||
Heroltice | 18.42 | 18.42 | |||
Štíty | 18.47 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster