Os 19910 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 15.56 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 16.01 | 16.01 | |||
Praha-Holyně | 16.05 | 16.05 | |||
Praha-Řeporyje | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Zbuzany | 16.13 | 16.13 | |||
Rudná u Prahy | 16.18 | 16.18 | 4 | ||
Nučice | 16.23 | 16.27 | 2 | ||
Nučice zastávka | 16.30 | 16.30 | |||
Loděnice | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Beroun | 16.50 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster