Os 19902 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 6.26 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 6.31 | 6.31 | |||
Praha-Holyně | 6.35 | 6.35 | |||
Praha-Řeporyje | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Zbuzany | 6.43 | 6.43 | |||
Rudná u Prahy | 6.48 | 6.48 | 4 | ||
Nučice | 6.53 | 6.57 | 2 | ||
Nučice zastávka | 7.00 | 7.00 | |||
Loděnice | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Beroun | 7.20 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster