Sp 1872 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 16.16 | 4 | ||
Pilníkov | 16.25 | 16.26 | 3 | ||
Hostinné | 16.33 | 16.34 | 4 | ||
Hostinné město | 16.36 | 16.37 | |||
Kunčice nad Labem | 16.45 | 16.46 | 4 | ||
Horní Branná | 16.50 | 16.50 | |||
Martinice v Krkonoších | 16.56 | 17.00 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 17.06 | 17.06 | 2 | ||
Tample | 17.10 | 17.10 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 17.13 | 17.13 | |||
Stará Paka | 17.18 | 17.30 | |||
Nová Paka město | 17.34 | 17.35 | |||
Lázně Bělohrad | 17.46 | 17.47 | 2 | ||
Ostroměř | 17.57 | 18.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 18.05 | 18.05 | |||
Nový Bydžov | 18.15 | 18.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 18.26 | 18.35 | |||
Převýšov | 18.39 | 18.40 | |||
Choťovice | 18.45 | 18.46 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 18.50 | 18.51 | |||
Sány | 18.53 | 18.54 | |||
Velký Osek | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 19.07 | 19.07 | |||
Kolín | 19.10 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci