Sp 1871 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 14.42 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 14.44 | 14.45 | |||
Velký Osek | 14.51 | 14.52 | 4 | ||
Sány | 15.00 | 15.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 15.03 | 15.04 | |||
Choťovice | 15.08 | 15.09 | |||
Převýšov | 15.14 | 15.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.20 | 15.33 | |||
Nový Bydžov | 15.41 | 15.42 | |||
Smidary | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 15.52 | 15.53 | |||
Ostroměř | 15.58 | 15.59 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Nová Paka město | 16.21 | 16.22 | |||
Stará Paka | 16.26 | 16.39 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 16.45 | 16.45 | |||
Tample | 16.48 | 16.48 | |||
Roztoky u Jilemnice | 16.51 | 16.51 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 16.58 | 16.59 | 4 | ||
Horní Branná | 17.05 | 17.06 | |||
Kunčice nad Labem | 17.09 | 17.10 | 4 | ||
Hostinné město | 17.18 | 17.19 | |||
Hostinné | 17.21 | 17.22 | 4 | ||
Pilníkov | 17.31 | 17.36 | 2 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 17.46 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia