Sp 1868 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 12.16 | 4 | ||
Pilníkov | 12.25 | 12.26 | 3 | ||
Hostinné | 12.33 | 12.34 | 4 | ||
Hostinné město | 12.36 | 12.37 | |||
Kunčice nad Labem | 12.45 | 12.46 | 4 | ||
Horní Branná | 12.50 | 12.50 | |||
Martinice v Krkonoších | 12.56 | 13.00 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 13.06 | 13.06 | 2 | ||
Tample | 13.10 | 13.10 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 13.13 | 13.13 | |||
Stará Paka | 13.18 | 13.30 | |||
Nová Paka město | 13.34 | 13.35 | |||
Lázně Bělohrad | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Ostroměř | 13.57 | 14.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 14.05 | 14.05 | |||
Nový Bydžov | 14.15 | 14.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 14.26 | 14.35 | |||
Převýšov | 14.39 | 14.40 | |||
Choťovice | 14.45 | 14.46 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 14.50 | 14.51 | |||
Sány | 14.53 | 14.54 | |||
Velký Osek | 15.00 | 15.01 | 3 | ||
Kolín-Zálabí | 15.07 | 15.07 | |||
Kolín | 15.10 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster