Os 15212 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 0.00 | 16.10 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 16.14 | 16.14 | |||
Žamberk | 16.20 | 16.23 | 2 | ||
Bohousová | 16.29 | 16.29 | |||
Litice nad Orlicí | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Sopotnice | 16.36 | 16.36 | |||
Potštejn | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Záměl | 16.44 | 16.44 | |||
Doudleby nad Orlicí | 16.48 | 17.06 | 4 | ||
Kostelec nad Orlicí | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 17.12 | 17.13 | |||
Častolovice | 17.17 | 17.18 | 3 | ||
Čestice | 17.20 | 17.20 | |||
Lípa nad Orlicí | 17.24 | 17.24 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.28 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci