Os 15210 | |
Řazení vlaku: 2x810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 0.00 | 14.42 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 14.46 | 14.46 | |||
Žamberk | 14.52 | 14.53 | 3 | ||
Bohousová | 14.59 | 14.59 | |||
Litice nad Orlicí | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Sopotnice | 15.06 | 15.06 | |||
Potštejn | 15.10 | 15.15 | 2 | ||
Záměl | 15.18 | 15.18 | |||
Doudleby nad Orlicí | 15.22 | 15.30 | 4 | ||
Kostelec nad Orlicí | 15.33 | 15.33 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 15.36 | 15.36 | |||
Častolovice | 15.39 | 15.42 | 3 | ||
Čestice | 15.44 | 15.44 | |||
Lípa nad Orlicí | 15.49 | 15.49 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.52 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster