Os 14056 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 0.00 | 20.24 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 20.34 | 20.34 | 2 | ||
Čelechovice na Hané | 20.38 | 20.38 | |||
Kaple | 20.43 | 20.43 | |||
Třebčín | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Slatinice | 20.51 | 20.51 | |||
Drahanovice | 20.55 | 20.58 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 21.01 | 21.01 | |||
Senice na Hané | 21.06 | 21.07 | 4 | ||
Senice na Hané zastávka | 21.10 | 21.10 | |||
Odrlice | 21.13 | 21.13 | |||
Cholina | 21.15 | 21.15 | |||
Myslechovice | 21.18 | 21.18 | |||
Litovel předměstí | 21.22 | 21.23 | 2 | ||
Litovel město | 21.24 | 21.25 | |||
Litovel | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Červenka | 21.32 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci