Os 14053 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 0.00 | 16.10 | 1/1 | ||
Litovel | 16.14 | 16.14 | 2 | ||
Litovel město | 16.17 | 16.17 | |||
Litovel předměstí | 16.19 | 16.28 | 2 | ||
Myslechovice | 16.31 | 16.31 | |||
Cholina | 16.34 | 16.34 | |||
Odrlice | 16.37 | 16.37 | |||
Senice na Hané zastávka | 16.40 | 16.40 | |||
Senice na Hané | 16.43 | 16.47 | 4 | ||
Náměšť na Hané | 16.51 | 16.52 | |||
Drahanovice | 16.55 | 16.58 | 3 | ||
Slatinice | 17.01 | 17.01 | |||
Třebčín | 17.05 | 17.05 | 3 | ||
Kaple | 17.10 | 17.10 | |||
Čelechovice na Hané | 17.14 | 17.14 | |||
Kostelec na Hané | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 17.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster