R 1256 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 19.41 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Beroun | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Zdice | 20.29 | 20.30 | 6 | ||
Lochovice | 20.37 | 20.38 | 3 | ||
Jince | 20.46 | 20.46 | 3 | ||
Příbram | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Březnice | 21.16 | 21.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 21.25 | 21.26 | 3 | ||
Čimelice | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Čížová | 21.48 | 21.49 | 2 | ||
Písek | 21.57 | 21.59 | 4 | ||
Protivín | 22.13 | 22.15 | 3 | ||
Číčenice | 22.21 | 22.22 | 3 | ||
Zliv | 22.32 | 22.33 | 2 | ||
České Budějovice | 22.45 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster