R 1242 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 5.41 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Beroun | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Zdice | 6.29 | 6.30 | 6 | ||
Lochovice | 6.37 | 6.38 | 3 | ||
Jince | 6.46 | 6.46 | 3 | ||
Příbram | 6.59 | 7.00 | 3 | ||
Březnice | 7.16 | 7.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 7.25 | 7.26 | 3 | ||
Čimelice | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Čížová | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Písek | 7.57 | 7.59 | 4 | ||
Protivín | 8.13 | 8.15 | 3 | ||
Číčenice | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Zliv | 8.32 | 8.33 | 2 | ||
České Budějovice | 8.45 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci