Os 9938 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.47 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 14.56 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.09 | 15.10 | |||
Praha-Radotín | 15.13 | 15.13 | 2 | ||
Černošice | 15.18 | 15.18 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.20 | 15.21 | |||
Všenory | 15.23 | 15.24 | |||
Dobřichovice | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Řevnice | 15.30 | 15.30 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Karlštejn | 15.37 | 15.38 | 1/2 | ||
Srbsko | 15.41 | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster